نگار ریمپ

نرم افزار نگار ریمپ
نرم افزار نگار ریمپ

نرم افزار پیشرفته با کاربری آسان

نرم افزار نگار ریمپ به عنوان تنها اپلیکیشن و بستر بومی برای ریمپ دامپ ایسیو به شمار می رود که تمام گزینه ها و امکانات آن به زبان فارسی است. یکی از مهم ترین مشکلات فنی کاران و دانشجویان حوزه خودرو، عدم وجود نرم افزار تخصصی برای ریمپ ECU به زبان فارسی و دارای رابط کاربر پسند است. از سوی دیگر یادگیری نرم افزار های موجود به دلیل پیچیدگی بسیار زیادِ نمونه های خارجی، به شدت زمان بر است. اصطلاحات موجود در اپلیکیشن های ریمپ خارجی به صورت تخصصی بوده و یادگیری اصطلاحات نیازمند صرف زمان و تلاش فراوان است.

نرم افزار نگار ریمپ با زبان فارسی و رابط کاربر پسند خود می تواند نیاز تمامی کاربران در سطوح مختلف از مبتدی تا حرفه ای را برآورده سازد. تمامی جداول ریمپ در نرم افزار نگار ریمپ به صورت تفکیک شده به نمایش در می آید و به این ترتیب در نهایت آرامش قادر به ویرایش آنها خواهید بود. پس از انجام ویرایش مورد نظر و پیش از اعمال تغییرات، قابلیت مقایسه بین دو وضعیت دامپ وجود دارد. در نتیجه پیش از آپلود دامپ روی ایسیو می توانید وضعیت هارمونیک تغییرات را بررسی کنید. امکان چکسام گیری خودکار و پیشرفته از جمله امکانات قابل توجه این نرم افزار فارسی به شمار می رود که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.

نرم افزار نگاریمپ

ویژگی های کلیدی نرم افزار نگار ریمپ

دانلود نرم افزار نگار ریمپ

نرم افزار نگاریمپ

مزایای نگار ریمپ نسبت به رقبا

  • نرم افزار های تخصصی خارجی از جمله وینولز که به زبان انگلیسی طراحی و تولید شده اند، نیازمند دانش بسیار بالایی برای کار کردن و برنامه ریزی ایسیو است. در صورتی که نرم افزار نگار ریمپ، همان بستر را به زبان فارسی و رابط کاربری بسیار آسان در دسترس شما قرار می دهد.
  • از سوی دیگر نرم افزار وینولز محدودیت هایی برای نصب در سیستم عامل های ویندوز 10 و ویندوز 11 دارد که این محدودیت ها برای نگاریمپ معنایی ندارد. بدون وجود هرگونه محدودیت و ناسازگاری با سیستم عامل های جدید، فعالیت می کند.
  • نرم افزار وینولز و موارد مشابه دیگر به صورت کرک شده در سایت های فارسی زبان منتشر می شوند و دقیقا به همین دلیل دارای باگ ها و مشکلات فراوانی هستند. فرض کنید که هنگام نهایی کردن تغییرات روی دامپ ایسیو که زمان زیادی از شما گرفته، نرم افزار کرکی شما دچار مشکل شود و تمامی زحمات شما از بین برود. نرم افزار نگاریمپ به صورت رایگان در دسترس علاقمندان و متخصصان حوزه ریمپ و تیونینگ قرار گرفته و مشکلات مربوط به کرک را ندارد.
  • انتشار نرم افزار های خارجی به صورت کرک شده، شما را از جدیدترین بهینه سازی ها و آپدیت ها محروم می سازد و تا زمان کرک شدن نسخه های جدید باید در انتظار بمانید. همچنین احتمال بروز باگ های متعدد در نسخه های کرکی جدید وجود دارد و در بسیاری از موارد، فایل کرک جایگزین منتشر نمی شود. این در حالیست که نرم افزار اختصاصی شرکت نگار خودرو به صورت رایگان آپدیت می شود.

تصاویری از محیط نرم افزار نگار ریمپ

نرم افزار نگاریمپ
نرم افزار نگاریمپ
نرم افزار نگاریمپ
نرم افزار نگاریمپ
نرم افزار نگاریمپ