درباره ما

درباره آکادمی نگار خودرو

شرکت نگارخودرو

شرکت فنی مهندسی نگار خودرو، عضو انجمن مشاغل وزارت صنایع در استان مازندران با یک دهه سابقه طراحی سیستم‌های میکروالکترونیک، مکاترونیک، رباتیک، طراحی تجهیزات الکترونیکی خودروهای جدید، دارای کادر فنی مهندسی با سابقه درخشان در المپیادهای علمی و ثبت اختراع در زمینه طراحی الکترونیک خودرو، هم اکنون به فعالیت خود در استان مازندران ادامه می‌دهد. این مجموعه فنی و مهندسی به شماره ثبت 5404 از سال 1384 به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه الکترونیک و مکانیک، با کادری متخصص و کارآمد از کارشناسان فنی ایران خودرو و سایپا، حاصل تلاش چندین ساله خود را به متخصصان این رشته تقدیم می‌کند.

آکادمی نگارخودرو

آکادمی نگار خودرو با بهره گیری از اساتید مجرب و فضای آموزشی پیشرفته، دوره های متنوع خودرو را برگزار می کند. دوره های آموزشی آکادمی نگار خودرو مبتنی بر مباحث تئوری و عملی بوده که سطح دانش کارآموزان را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. حضور کارآموزان در فضای آموزش عملی سبب کسب تجربه مفید شده و پس از اتمام دوره قادر به حضور در محیط تعمیرگاهی خواهند بود. اساتید مجرب آکادمی در هر دوره تخصصی، نکات کلیدی بسیار مهمی را در اختیار کارآموزان قرار می دهند که فرآیند حضور آنها در بازار کار را سرعت می بخشد. ترفندهای کاربردی مطرح شده توسط اساتید آکادمی، بخش مهمی از تجریبات آنها در سال های طولانی فعالیت خود بوده که در مدت زمان برگزاری دوره ها در اختیار کارآموزان قرار می دهند. آکادمی نگار خودرو دارای تجهیزات فنی کامل و مورد نیاز برای آموزش هر کدام از دوره ها بوده تا شرایط ایده آل برای یادگیری و انجام کارهای تخصصی فراهم شود. فضای کاربردی آکادمی به تابلوی آموزشی سیستم سوخت رسانی خودرو، تابلوی آموزشی سیستم برق مالتی پلکس، انواع ایسیو برای انجام تعمیرات به صورت عملی، تستر ایسیو، هیتر و هویه حرفه ای برای تعمیرات نودهای مالتی پلکس و تعمیرات ایسیو، انواع دستگاه عیب یاب نسل ۱ و نسل ۲، مولتی پروب، رادار تست سیم کشی و انواع قطعات خودرو مجهز است.

 

مراحل آغاز به کار و رشد

این مجموعه فنی و مهندسی به شماره ثبت 5404 از سال 1384 به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه الکترونیک و مکانیک، با کادری متخصص و کارآمد از کارشناسان فنی ایران خودرو و سایپا، حاصل تلاش چندین ساله خود را به متخصصان این رشته تقدیم می‌کند.

ماموریت نگارخودرو مدیریت و برنامه ریزی، تحقیق و طراحی و توسعه، تولید و ارائه خدمات الکترونیک و انفورماتیک با بالاترین کیفیت و ساده ترین کاربری در صنعت تجهیزات الکترونیکی خودروهای داخلی و خارجی و سایر صنایع تجاری و نظامی ایران عزیزمان می باشد.

بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بهره جستن از سرمایه انسانی نخبه و کارآمد، به کارگیری از فناوری های روز، بهره گیری از تکنولوژی برتر جهانی و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم به بهترین شکل پاسخگوی درخواست های مشتریان و بازار باشیم و در مسیر کسب رضایت مشتریان که تنها راه رسیدن به اهداف شرکت است گام برداریم.

جهت فراگیر کردن دوره های آموزشی تخصصی با ایجاد کردن وبسایت آکادمی قدم محکمی در این مسیر و راه برداشتیم.

نسخه جدید وب سایت آکادمی نگار خودرو با بهره گیری از هویت برند و دسترسی آسان تر کاربران به امکانات متعدد، در آذر ماه 1402 منتشر شد.

نظر کارآموزان دوره ها

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار