به گزارش روابط عمومی آکادمی نگارخودرو، تفاهم نامه همکاری های علمی – آموزشی بین سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و آکادمی نگارخودرو با هدف ایجاد و هم افزایی همکاری های آموزشی و استفاده بهینه از ظرفیت های دو طرف برای ارائه خدمات آموزشی به صنایع مختلف، در روز سه شنبه 28 دی ماه، بین شرکت نگارخودرو و سازمان جهاد دانشگاهی شریف به امضا رسید.

 

همکاری آکادمی نگار خودرو و جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

هم زمان با امضاء تفاهم نامه همکاری های علمی و آموزشی با سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، شرکت نگارخودرو تجهیزات مربوط به دوره های آموزشی در حوزه ECU خودرو را به صورت رایگان به معاونت آموزش سازمان جهاد دانشگاهی شریف اهداء کرد.

بر اساس این تفاهم نامه که به امضاء دکتر علیرضا آخوندی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و دکترسیدرضا حسینی مدیرعامل شرکت نگارخودرو رسیده است، این دو مجموعه در زمینه ی برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با صنایع خودرو مطابق ضوابط جهاد دانشگاهی، تدوین دوره های آموزشی و تبادل اساتید دوره های آموزشی در حوزه خودرو همکاری می کنند.

برگزاری سمینار و کارگاه های آموزشی

همکاری در برگزاری سمینارها و کارگاه های یک روزه در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و همکاری در اطلاع رسانی و اعلام ظرفیت ها و توانمندی های طرفین به جامعه، سازمانها و صنایع مرتبط از دیگر محورهای این تفاهم نامه می باشد.

اعتبار این تفاهم نامه تا پایان سال 1401 می باشد که در صورت توافق دو طرف و تداوم فعالیت های مشترک قابل تمدید می باشد.

مطالعه  کیسه هوا و چگونگی عملکرد آن